Põhja-Eesti kohaturundusüritus 25.04.2016 algusega kell 14.00 Laulasmaa Spaa- ja Konverentsihotellis
Hea põhja-eestlane!
Kas tead, mis on ühist Hollandi Ida-Groningeni piirkonnal, Lõuna-Eestil ja ajakirjal National Geographic? Mis väärtus on Peipsi sibulatel, Kihnu seelikutel ja kollastel akendel ning kas pankrannikud ja roostikud on sama hinda väärt?
Põhja-Eesti on meie ühine elu- ja tegevuspiirkond, Meil on mõnus elukeskkond, põnev ajalugu, kaunis loodus ja toredad ajaveetmiskohad. Kas me oskame seda piisavalt hinnata, kasutada ja arendada? Mis on see ühine väärtus, mis ühendab ühes piirkonnas tegutsevaid ettevõtjaid, vallajuhte ja kogukondi?
Arutame koos, kuidas oma kodukoha lugu luua ja seda lugu nii edasi anda, et see inimestele meelde jääks ja külastajaid juurde tooks. Näiteid toob Euroopas tunnustatud ja hinnatud kohaturunduse, koostöövõrgustike ja tootearenduse spetsialist Rob Heilijgers Hollandist.
National Geographicu peatoimetaja Erkki Peetsalu räägib, mis motiveeris maailma üht tuntuimat ajakirja lubama kasutada oma ülemaailmselt tuntud kaubamärki väikestel Eesti küladel ja kogukondadel. Kristiina Tammets Tartumaa Arendusseltsist tutvustab Lõuna-Eestit ühendavat kohaturundusprojekti “Elu kahe maailma piiril” ja selle käigus saadud kogemusi, mis viivad piirkonna turunduse uuele tasandile.
Tule, kuula ja mõtle kaasa, mis on Põhja-Eesti ampsuga õun või kollane aken!
Seminar toimub Laulasmaa Spaa- ja Konverentsihotellis 25.04.2016 kl 14:00-17:00
Seminari ajakava
13:30-14:00 Tervituskohv ja registreerumine
14:00-14:15 Tervitussõnad – Lääne-Harju Koostöökogu juhatuse esimees Rafael Milerman
14:15-15:30 Suurlinna läheduses asuva piirkonna ühendamine ja turundamine – Rob Heilijgers, ettevõtlusnõustaja turunduse, tootearenduse ja võrgustike alal
15:30-16:00 Värskendus- ja võrgustumispaus
16:00-16:15 National Geographic, kollased raamid ja kohalikud kogukonnad – Erkki Peetsalu, National Geographic Eesti peatoimetaja
16:15-17:00 Projekt “Elu kahe maailma piiril” – Kristiina Tammets, Tartumaa arendusseltsi tegevjuht
Seminari töökeelteks on inglise keel ja eesti keel.
Lisainfo seminari kohta: Ede Teinbas ede@vomentaga.ee; +372 58 085 407
Registreerumine lõppenud!