Avatud talude päeva tutvustav piirkondlik infopäev ettevõtjatele 8. aprillil

Tänapäeva maaelu ei ole ammu enam ainult maaharimine ja karjakasvatus. Meil on lisaks traditsioonilistele taludele ka kunsti- ja kultuuritalud, turismi- ja muuseumitalud, hobi- ja väiketootmistalud ja palju muudki. Maaelu paljunäolisuse tutvustamiseks korraldab Maaeluministeerium juba kolmandat aastat avatud talude päeva, mis sel aastal toimub 23. juulil.

Eelmisel aastal avas oma uksed külastajatele 234 maaettevõtet ja külastusi kogunes üle 83 tuhande.

Senise kogemuse põhjal on avatud talude päev suurepärane võimalus oma tegemiste tutvustamiseks suuremale publikule ja selleks ei peagi olema tingimata talu – heaks näiteks on eelmise aasta külastusobjektide hulgas olnud Purtse linnus.

Avatud talude päeva paremaks tutvustamiseks oma piirkonna ettevõtjatele korraldab Lääne-Harju Koostöökogu 8. aprillil kell 12 Saidafarmis piirkondliku infopäeva.

Oma kogemustest räägivad juba kolmandat aastat osalevad Saidafarm ja Aavikuemand ning möödunud aastal osalenud Mahefarm, kes näitab üritusest ka lühifilmi.

Infopäevale ootame osalema piirkonna ettevõtjaid, kellel on huvi oma toodete ja teenuste laiemale publikule turundamise vastu, kuid kes varem pole söandanud sellest üritusest osa võtta. Loomulikult on oodatud ka varasemalt osalenud talud.

Tule ja võta ka pere kaasa, sest Saidafarmis on põnev – eelmisel aastal käis seal avatud talude päeval 1570 külastajat!

Üritus on registreeritud osalejatele tasuta. Registreerimine kuni 03.04.2017 veebivormil.

Lisainfo sündmuse kohta:

Eve Piibeleht

+372 56 670 600

e-post eve@vomentaga.ee

Viimati lisatud uudised

06.11.2019
Lääne-Harju Koostöökogu pakub tööd BÜROOJUHILE Lääne-Harju Koostöökogu (LHKK) on piirkondlik arendusorganisatsioon, mille tegevuse eesmärgiks on...
31.10.2019
Poriste sügisilmade tähistamiseks ellu kutsutud elamusfestival on suutnud meelitada ainuüksi ühe kuu jooksul Loode-Eestisse kõikjalt üle Eesti 4000...
25.10.2019
30.06.2019 toimus rahvusvahelise koostööprojekti raames turvalisuse perepäev Kopli-Madise Talus. Perepäeval filmiti üles tule- ja veeohutuse videod,...