Pakume Lääne-Harjumaa ettevõtetele tootmis/teenusprotsesside analüüse

Kas Sinu ettevõttel on liiga kõrged energiakulud? Raske on planeerida tooraine kulu? Jäätmete utiliseerimine on liiga kallis? Tekib kõrvalprodukt, mida saaks veel kasutada? Peate end keskkonnasõbralikuks ettevõtteks, aga teie klient ei tea seda? Tahaksite rohkem teada toetustest tootmis/teenusprotsesside tõhustamiseks?

Pakume kümnele Lääne-Harjumaa ettevõttele võimalust lasta ekspertidel analüüsida oma ettevõtte tootmis/teenindusprotsessi ja selle ringmajandussuutlikkust.

Eksperdid külastavad ettevõtet (1 tööpäev) ning koostavad sellejärel auditi, mis annab ülevaate ja konkreetsed juhised ettevõtte tootmis/teenindusprotsesside tõhustamiseks. Analüüsitakse ja tehakse ettepanekuid tootearenduse, ressursside ja energia kasutuse, transpordi, jäätmekäitluse, aga ka turunduse ja koostöö parandamise võimalusteks ettevõtetes. Samuti soovitatakse asjakohaseid toetus- jm rahastusvõimalusi.

AUDIT ANNAB ETTEVÕTETELE SUUNISED OMA TOOTMIS/TEENUSPROTSESSIDE TÕHUSTAMISEKS JA SELLEGA KAASNEVAKS KULUSÄÄSTUKS.

Auditi omaosaluse maksumus on ettevõtjale 100 eurot. Auditi tegelik maksumus on 1000 eurot, millest 90 % tasutakse projekti vahenditest. Ettevõtte jaoks arvestatakse vähese tähtsusega abi (VTA) 900 eurot.

Lisainfot saab küsida projektijuht Kadri Kurmilt 56698602. 

Avaldused osalemiseks palume edastada kadri@hkt.ee

Analüüsid teostatakse koostööprojekti „Ringmajandus maapiirkonnas“ raames, mille tegevusi kaasrahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi LEADER meetmest.

 

Viimati lisatud uudised

17.09.2019
Pressiteade Porikuu festival 17.09.2019Porikuu elamusfestival toob huvilisteni sadakond üritust 28. septembril algav ja kaks kuud kestev Porikuu...
15.09.2019
PRESSITEADE Tallinn, 13.09.2019 Harjumaa aasta tegijale saab taas kandidaate esitada!   Otsime inimesi, ühendusi, asutusi, ettevõtteid, kes on...
13.09.2019
28. septembrist kuni 30. novembrini vallutab Loode-Eesti taas omanäoline elamusfestival Porikuu festival. Mitmekülgset programmi pakkuva festivali...