04-09.10.2021 Veeturismiasjaliste õppereis Lätti ja Eestisse

Lääne-Harju Koostöökogu viib ajavahemikul 01.08.2019 - 31.07.2022. a ellu rahvusvahelist koostööprojekti „Veeturismi arendamine“ (Water Tourism Development). Koostööprojekti partneriteks on LEADER tegevusgrupid Iirimaalt, Põhja-Iirimaalt ja Lätist. Projekti peamised tegevused on rahvusvahelised õppereisid, siseriiklikud ümarlauad ja veeturismi võimaluste kasutatavusuuring.

04-09.oktoobril 2021 on tulemas õppereis Lätti ja Eestisse

Lätis külastame tegevusgrupi Partnership For Rural and the Sea ja Ropazi Garkalne Partnership piirkonda ja näeme nende parimaid praktikaid veeturismi arendamisel. Eestis tutvume Loode-Eesti jõgede puhkemajanduslikul eesmärgil kasutatavuse uuringuga ja olemasolevate vaatamisväärsustega.

Esialgne ajakava programmist Lätis ja Eestis 

Ootame osalema kõiki ettevõtjaid, omavalitsuste töötajaid ja loodusturimiga tegelejaid, keda huvitavad puhkamisvõimalused ja aktiivse vaba ajaveetmise võimalused jõgede ääres. Kohtade arv on piiratud!

Osalemiseks kirjuta hiljemalt 17.septembriks motivatsioonikiri ja saada see eliko@vomentaga.ee

NB! Eesti kuulub kõrge riskiga riikide hulka ja seetõttu kehtib neile Eestist tulijatele, kes ei ole täielikult vaktsineeritud ega 180 päeva jooksul viirust läbi põdenud lisaks testimise kohustusele ka 10-päevane eneseisolatsiooninõue.

Lisainfo: koostööprojektide koordinaator Eliko Kõiv, eliko@vomentaga.ee, 53542379

Kuupäev: 
Teisipäev, 14. September 2021