Äriplaani koostamise koolitus 04.06 ja 11.06.2018

LHKK meetmest 1.2 "Tooted ja teenused" ettevõtluse arendamiseks tehtavate investeeringute jaoks toetuse taotlemisel on üheks nõutavaks dokumendiks äriplaan. Lisaks on äriplaani olemasolu nõutav mitmete teiste toetuste ja laenude taotlemisel. Ent hoolimata sellest, kas teil on toetuste ja laenude järele vajadus, on ettevõtlusvaldkonnas oma tegevuste läbimõtlemine ja tegevusplaani olemasolu väga vajalik.

Kutsume LHKK piirkonna väikeettevõtjaid äriplaani koostamise koolitusele. 

Koolitus toimub Niitvälja Golfi seminariruumis kahel järjestikusel esmaspäeval 04.06 ja 11.06 kl 13:00-18:00

Õppekava:

Kahe koolituse vahel tuleb osalejatel koostada individuaalne kodutöö, mille kohta koolitaja annab igale osalejale isikliku tagasiside. Koolitusel osalejad saavad tunnistused, mille eelduseks on osalemine kontakttundides (100%) ning iseseisva töö esitamine.

Koolitaja on Inga Kalvist, kes on teinud ettevõtlusega alustamise ja äriplaani koostamise koolitusi Eesti Töötukassa, Tartu Kutsehariduskeskuse, Tartu Rahvaülikooli, Pärnu Kutsehariduskeskuse ja eraettevõtete tellimusel. Lisaks on Inga Kalvist ettevõtlusmeetme hindaja kahes LEADER tegevusgrupis: Valgamaa Partnerluskogus ja Mulgimaa Arenduskojas, seega oskab ta anda nippe ja soovitusi ka hindamiskomisjoni vaatenurgast.

Koolitusele registreerimine on suletud. Liitumissoovi korral võtke palun ühendust:

meetmejuht Ede Teinbas, 58085407, ede@vomentaga.ee

Kuupäev: 
Esmaspäev, 4. Juuni 2018