Harjumaa arengupäev 4. oktoobril 2018 algusega kell 14.00 Kernu mõisas

Harjumaa LEADER tegevusgrupid ja maakondlik arenduskeskus kutsuvad kaasa mõtlema Harjumaa arengu teemal.

4. oktoobril 2018 ootame kõiki huvilisi Kernu mõisa Harjumaa arengupäevale.

Eesmärk: juhatada kätte tee naabriteni ja naabri pealt kasu lõigata, õppida naabreid tundma ning võrgu(s)tama.

Arengupäeval saab otsida vastuseid küsimustele: Harjumaa – ettevõtlik või ettevõetav? Harjumatult harilik harjumaalane – müüt või tegelikkus?

Ajakava:

14.00 – 15.00 Kogunemine ja messiala
Tutvume naabritega. Mööda hoove ega kohvikuid ei pea käima, kõik on mugavalt Kernu mõisa kokku tulnud. Kohvi pakume ise, et juttu ikka kauemaks jaguks.

15.00 – 16.00 Arutelu töötubades
Kogemus teeb kogenematu kogenuks, teavad targemad rääkida. Sestap vahetame töötubades mõtteid ja lugusid, kus räägivad need, kes teevad ja teinud.

  • Piirkondlike suveniiride kujundamine: Logoga kruus vs omapärane kingitus. Mis on tegelikult piirkondlik ja kuidas seda üles leida?
  • Piirkondlike suursündmuste korraldamine: Kas alustada pauguga või kasvada samm-sammult? Kuidas info virrvarris silma paista ja kestma jääda.
  • Kohalik toit koduköögist edasi: Kuidas alustada, millega arvestada ja mis siis kui ei lähe päris nii nagu plaanitud oli?
  • Meeskonna inspireerimine: Töö ei suju, pole tuju? Äkki on abiks inspiratsioonisüst? Kas, millal ja kuidas
  • Ettevõtlikud kogukonnad: Kui tahad, et miskit tehtud saaks, tee ikka ise! Kuidas kogukonnad on teinud ja saavad veel teha, räägime läbi kogemuste

16.00 Sirutus-, virgutus- ja võrgustumispaus

16.15 Kogunemine saali
Hing ei anna rahu, mida nad seal plangu taga teevad? Rahuldame uudishimu ja saame teada, mida teistes töötubades räägiti. 

16.45 Paneeldiskussioon
Oma mõtteid koostöö teemal jagavad Harjumaa ettevõtlikud inimesed.  

18.00 Õhtusöök
Söömine on ainuke töö, mis toidab. Kinnitame keha ja vahetame vabas vormis muljeid.

Registreerumine veebivormil lõppes 28. septembril 2018. Osalemise soovi korral võta ühendust kerli@vomentaga.ee või +372 50 50 444.

 

Lisainfo: büroojuht Kerli Lambing, +372 50 50 444, kerli@vomentaga.ee

Arengupäev toimub koostööprojekti „Harju LEADER tegevusgruppide ühistegevused”​ raames, mille tegevusi kaasrahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi LEADER meetmest.

Korraldavad: Ida-Harju Koostöökoda (IHKK); Lääne-Harju Koostöökogu (LHKK); Nelja Valla Kogu (4VK); Põhja-Harju Koostöökogu (PHKK)

Kuupäev: 
Neljapäev, 4. Oktoober 2018