Insipratsiooniseminar Lääne-Harju Koostöökogu ja Nelja Valla Kogu ettevõtjatele "Ettevõtjate võrgustikud ja ühisturundus" 26.04.2016 Vaela külakojas

Hea ettevõtja!                           

Eestlastena hindame kõrgelt privaatsust ja oleme loomult omaette tegutsejad. Kuigi õige on ütlus, et kui ise ei tee, ei tee keegi, on vahel tulemuslikum teha küll ise, aga koos teistega.

Kutsume Teid tuttavaks saama oma piirkonna edukate ettevõtjatega ning üheskoos arutama, kuidas koos tegutseda uues turusituatsioonis, kus vanamoodi turundamine enam ei toimi ja reklaam ei tööta. Mõtleme koos, millist kasu saada ühisest turundamisest ja koostööst selliselt, et võidaksid kõik, nii ettevõtjad kui kogukond.

Tutvume juba loodud Kiili ja Paldiski ettevõtjate võrgustikega ning kuulame, kuidas ettevõtjate koostöö Hollandis tegi “mäest järve” ja tõi kohalikku piirkonda hulgaliselt uuenduslikke teenuseid.

Et ise tehes õpib rohkem kui kuulates, lõpetame päeva praktiliste ülesannetega, kus te saate ise oma ideid esitada ja koostöös kaasosalejatega edasi arendada.

Seminar toimub Vaela külakojas, Miku tee 7, Kiili, Harjumaa.

Seminari ajakava

09:00-9:30 Tervituskohv ja registreerumine

9:30-9:45 Näide kolme sektori koostööst: MTÜ Vaela Külakoda, Heiki Mikomägi

9:45-10:15 Näited ettevõtjate võrgustikest:

Kiili Ettevõtjate Liit – Heiki Mikomägi
Paldiski Ettevõtjate Liit – tegevjuht Jaanus Saat

10:15-11:00 Ettekanne: ettevõtjate võrgustikud ja ühisturundus – Rob Heilijgers, Brodie Development ettevõtja, ettevõtlusnõustaja turunduse, tootearenduse ja võrgustike alal

11:00-11:30 Värskendus- ja võrgustumispaus

11:30-12:30 Töötoad: ettevõtjate võrgustikud ja ühisturundus 

Kutset võib lahkelt jagada.

Seminari töökeeled on eesti ja inglise keel.

Lisainfo: Ede Teinbas, ede@vomentaga.ee, 58 085 407

Osalejate arv on piiratud! Registreerumine on lõppenud!

Seminar on osavõtjatele tasuta.

Kuupäev: 
Teisipäev, 26. Aprill 2016