Kohaliku toidu tootjate laat ja hobikokkade kohvik


Tuula Kogukonnakeskuses toimub Loode-Eesti kohaliku toidu tootjate laat ja piirkonna hobikokad pakuvad hõrgutisi kohvikus 24. oktoobril kell 10.00-14.00.
Müüjad pakuvad mett ja meetooteid, aed- ja juurvilju sh ka talvekartulit, maitsvaid kalatooteid, särtsakaid kastmeid ja hoidiseid, (moosid, siirupid, kompotid, salatid ja supipõhjad) marineeritud ja soolatuid seeni, kodust juuretisega tehtud leiba ja muid maitsvaid küpsetisi, ehtsat e- ja veevaba sutsusinki, käsitöövorste, tervislikke snäkke ja toortoitu, õunamahla, kodust kalja, õlut jne. alkoholivabasid glögisid, kodumaised õunu-pirne-küüslauku jne
Kohvikus toimetavad piirkonna tublid hobikokad Ääsmäelt, Ohtust, Tuulast ja Tiiginurga talust.
Kodugurmee kohviku menüüs on: Kiluvõileivad, kõrvitsasupp karaski või koduleivaga, seenesalat karaski või koduleivaga, seenekotletid lisandiga, plaadikoogid, pirukad, tordid. Jookidest saab valida naturaalse õunamahla, koduaiamarjadest morsijoogi, kohvijookide ja taimeteede vahel. 
Tule ostma ja kohvikusse! Maite järgi ja tunne päevast mõnu.
Sündmus viiakse ellu projektide "Loode-Eesti piirkonna ühisturundus II" ja 5* Nature/5* turism raames. Projekte rahastab Maaelu Arengu Euroopa Põllumajandusfond (EAFRD)
 

Kuupäev: 
Laupäev, 24. Oktoober 2020