Loode-Eesti sügisfestivali planeerimine Kallaste talus 29.01.2018 kl 15-17

Head Loode-Eesti turismiasjalised!

Küllap olete kõik kogenud sügisspliini - vihma, tuult ja pori, mis tuppa ahju taha ajab ja mis õnneks just nüüd läbi sai. Seesama sügisspliin valdab ka meie piirkonna külalisi, kuid mis oleks, kui looks neile justnimelt kõige porisemal ajal põhjuse välja tulla? 

Idee on käivitada Porikuu festival, mille toimumisaeg võiks olla oktoobri-novembri paiku. Festival oleks nö vihmavari, mille raames saaks toimuda väga erineva iseloomuga sündmused - nii süvakultuuri (klassikalise muusika kontserdid, teatrietendused), spordi (orienteerumised vms), toidukultuuri, ajaloo, rahvakultuuri ja miks ka mitte lihtsalt külakultuuri ja meelelahutuse valdkonnast. Igale maitsele midagi!

Juba nüüd on paras aeg hakata mõtlema 2018. aasta porikuu peale, sest siis jõuab sündmuse eelinfo ka Turismimessi kaudu välja hõigatud. Esimeste ideede koondamiseks ja plaani pidamiseks olete oodatud 29. jaanuaril 2018. aastal kl 15-17 Kallaste turismitallu. Osalemisest saate teatada, täites juuresoleva vormi. Palun registreeruge hiljemalt 25.01.

Lisainfo: meetmejuht Ede Teinbas, 58085407, ede@vomentaga.ee

NB! Kui Sa ei saa 29.01 arutelul osaleda, aga tunned teema vastu huvi, anna sellest palun Edele teada.

Kuupäev: 
Esmaspäev, 29. Jaanuar 2018