Liida oma sündmus Porikuu festivali programmiga!

1.– 31. oktoober 2021

Porikuu festival on tänavu neljandat korda Loode-Eestis toimuv elamusfestival, mis toob ühise turunduskatuse alla kokku eriilmelised sündmused. Festival sündis 2018. aastal Lääne-Harjumaal ning on nüüdseks levinud üle terve Loode-Eesti. Porikuu festivali eesmärk on kutsuda inimesi piirkonda avastama ka sügisesel madalhooajal, kui ilmad on märksa porisemad ja õhtud hämaramad. Vaata ka Porikuu kodulehte ja Porikuu Facebooki lehte.

Miks liituda Porikuu festivali programmiga?

Ürituse korraldajale on oma sündmusega Porikuu kavas osalemine täiesti tasuta, ent samas on festivali abil võimalus ennast eriti nähtavaks teha. Turundame aktiivselt Porikuu programmi erinevates meediakanalites. Festivali turunduskulud aitavad katta kohalikud omavalitsused ning LEADER projekt „Loode-Eesti ühisturundus“.

Milliseid üritusi ootame Porikuu festivali programmi?

Porikuu programmi sobituvad kõik sündmused, mille toimumiskohaks on Loode-Eesti (so Haapsalu ja Keila linnad ning Vormsi, Lääne-Nigula, Lääne-Harju, Saue, Harku, Saku ja Kiili vallad) ning kuhu on oodatud ka külalised väljastpoolt. Mõtle läbi ja seo oma sündmuse temaatika Porikuuga - vihmaga, poriga, sügisandidega, hämarusega, hubasusega jne. Tahame, et festival väärindaks sügist aega ning selle eripärasid.

Samuti on väga hinnas üritused, mida igapäevaselt oma kavast ei leia. Väike nipp või trikk ürituse juures tekitab põnevust ja huvi! 

Näiteid Porikuu ja sügisega seotud sündmustest: ''Porikuu pitsakohvik'', ''Kõrvitsapidu'', ''Õunamahlasimman'', ''Porimatk'', ''Hämara aja matk kõhedate lugudega'', loeng ''Kuidas leida hämaral ajal endas motivatsiooni?'' jne. Võimalusi lähenemiseks on lõputult - ära karda eristuda!

Registreeri oma sündmus siin: https://forms.gle/jRXjndmwYVogdats5

Registreeri oma üritus hiljemalt 10. septembriks. Nii võid olla kindel, et info Sinu üritusest jõuab õigeaegselt külastajateni ja saab maksimaalset kõlapinda! Kui registreerid oma ürituse hiljem, lisame info sellegipoolest jooksvalt Porikuu programmi kodulehel ja sotsiaalmeedias.

Porikuu sündmuste korraldajatele on infovahetuseks loodud ka Facebooki grupp „Porikuu festivali köögipool“, kust leiab alati kõige asjakohasema informatsiooni ning millega ootame liituma kõiki Porikuust huvitatud turismiasjalisi.

Lisaks korraldame septembris Porikuu programmist osavõtjatele töökoosoleku.

 

Rohkem infot:

Karet Kõverjalg

Loode-Eesti ühisturunduse projektijuht

SA Läänemaa

+372 569 965 67

karet@loode-eesti.ee

Kuupäev: 
Neljapäev, 26. August 2021