Puhume purjesse„Orkester Nissi Trollid kontsert Lääne- Harju koostöökogu piirkonna lasteaedades“

Lustlik dirigent ja loomakostüümis solist tutvustavad pisikestele kuulajatele pille ja pakuvad võimalust kogeda, mida tähendab kontserdil käimine. 

Tegemist on Puhume Purjesse projektiga „Orkester Nissi Trollid kontsert Lääne- Harju koostöökogu piirkonnalasteaedades“, mis sai hoogu Leaderi rahastusest
ja pakub lasteaialastele võimalust keskenduda elava muusika kuulamisele ja nautida ehedat kontserdielamust lastele tuttavas keskkonnas.

Orkester on lasteaedadele mõeldes spetsiaalselt kokku pannud kaks kava.„Loomade tantsupidu" on lustlike tantsulugudega retk muusikamaailma, 
kus mitmesuguste vahvate helinüanssidega kujutatakse loomade liikumist ja häälitsusi. Kavas on polka, samba, foxtrott, boogie-woogie, valss jpt kaasahaaravad tantsulood.

„Lõbusad loomalood" on Tõnis Kõrvitsa poolt põlvkondi ühendavatest lauludest kokku pandud kava populaarsetest lastesaadetest „Entel-Tentel", „Mõmmi aabits" ja „Kõige suurem sõber".
Dirigent Tõnu Sal-Saller oli muusikuna tegev juba lugude esmase lindistamise juures ning toob ka 50 aastat hiljem rõõmuga lasteni neesamad igihaljad lood.

Orkestrit saab endale külla kutsuda, kui kirjutada aadressil orkesternt@gmail.com.


Eneken Maripuu

 

Kuupäev: 
Kolmapäev, 15. Detsember 2021