Puhume purjesse Paberipäev

 

Seekordne perepäev Padise Kloostirs saab olema väga loominguline. Valmistame käsitööpaberit ning avame akna kalligraafiamaailma.

Paberi valmistamine on loominguline tegevus, mis pakub erinevaid võimalusi, avastamis – ning leiutamislusti nii lastele kui täiskasvanutele. Käsitööpaberi valmistamist juhendavad ning nippe jagavad Tallinna Paberi meistrid.

Teadupoolest on kloostritel on olnud ajaloos tähtis roll käsikirjade kopeerimisel ja kirjasõna levitamisel. Seda tehti kirjas, mida tänapäeval tunneme gooti kirjana. Erinevaid kalligraafia stiile ja tehnikaid tutvustavad Tallinna Kalligraafiakooli meistrid.

Osalejate arv kuni 40. Vajalik eelnev registreerimine (https://forms.gle/cTRWtomXSAWs8vvc6).
Perepäev on tasuline, 5€ osaleja.

Perepäev on osa Porikuu festivali programmist ja osa suuremast perepäevade programmist Padise kloostri külastuskeskuses. Vaata lähemalt www.padise.ee 

 

Sündmus sai hoogu koostööprojektist "Puhume purjesse - Lääne-Harju Koostöökogu kogukondade ühtsuse ja koostöö toetamine läbi uudsete tegevuste ning sündmuste", mille tegevusi kaasrahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi LEADER meetmest.

Lisainfo: koostööprojektide koordinaator Eliko Kõiv, 5354 2379, eliko.koiv@gmail.com

Kuupäev: 
Laupäev, 16. Oktoober 2021