“Puhume purjesse” projekt “Avastusretked Loode-Eesti taimede maailma“.

 “Puhume purjesse” projekt “Avastusretked Loode-Eesti taimede maailma“.

Projekti raames toimus 6 erinevat õpituba erinevatel teemadel. Kaks õpituba toimus Porikuu festivali raames. Inimesi osales kokku erinevates õpitubades 72, mõned inimesed osalesid ka mitmes töötoas. Osalejad said inspiratsiooni edasiseks, mõned tagasiside näited:

” Mida kõike on võimalik meie salatitesse pista! Kohe järgmisel päeval võtsin lapsed metsa ja korjasime grilli kõrvale salati sisse taimi, juba siis läksid otse nurmenukud suhu. Koolitus andis julgust, et ka lastele edasi neid teadmisi anda.”

“Väga mõnus soe vastuvõtt ja vaba olemine” “Väga sümpaatsed korraldajad”

“Metsast jalutamast tulles ei tule ma enam arvatavasti kunagi tühjade kätega tagasi tuppa. Alati on midagi kaasa haarata kas tee sisse või lihtsalt lauale kaunistuseks. Aitäh teile!”

Projekti tulemusena said osalejad said teadmisi taimedest mitme nurga alt ning kindlasti kasvas otseste kogemuste ning edaspidi kodus rakendatavate tegevuste osa taimedega toimetamisel. Töötubades osales rahvast ka väljaspoolt piirkonda, seega oli võimalus tutvustada kohalikke kohti ja taimi Loode- Eestis. Osalejad soovisid ka edaspidi taoliste õpitubade korraldamist.

Kokkuvõttes võib projekti lugeda igati õnnestunuks. Registreerunuid oli alati rohkesti ja kohale jõudis täpselt sobiv arv rahvast.

Aitäh toetuse eest!

Piia Kärssin OÜ Neuron 

Kuupäev: 
Neljapäev, 15. Detsember 2022