Ringmajanduse konverents - Kulud tuludeks! 17.09-18.09.2018 Tallinnas

Keskkonnaministeerium korraldab käesoleva aasta septembris esimest korda ringmajanduse teemalise konverentsi. Konverentsil astuvad üles oma ala eksperdid nii Eestist kui ka Euroopast.

„Ringmajanduse konverentsi – kulud tuludeks“ eesmärk on eelkõige tööstusettevõtete (mäe- ja töötlev tööstus) juhtivtöötajatele tutvustada ringmajanduse põhimõtteid, eesmärke ja toetavaid tegevusi. Sealhulgas näidata ettevõtjatele, miks tasub liikuda ringmajanduse ärimudelite praktiseerimise suunas.
Ringmajandus ei ole lihtsalt tee jätkusuutlikuma tootmise ja tuleviku suunas, vaid ringmajanduse põhimõtted aitavad ka ettevõtjatel leida uusi võimalusi oma tootmise kaasajastamiseks ning tõhustamiseks.

Ringmajandus see on innovatsioon!

Konverentsi külastajad saavad teada, kuidas erinevad ringmajandusel baseeruvad meetodid aitavad viia tootmist uuele tasemele, muuta oma tooted kauakestvaks ja kuluefektiivseks ning läbi selle kõige lisaks saavutada konkurentsieelis. 
Konverentsi eesmärk on ka kokku viia erinevad osapooled – see on ettevõtjad, eksperdid, rahastajad. Läbi kohapeal loodud nõustamiskeskuste ja ümarlaudade on võimalik saada üks ühele personaalset nõu just Teile küsimusi tekitavates valdkondades. Samuti on ümarlaudadel võimalik kaasa rääkida ja arvamust avaldada eri teemade kitsaskohtade üle laiemalt.

Lisainfo ja registreerimine: https://www.conference-expert.eu/et/ring2018

 

Lääne-Harju Koostöökogust osaleb konverentsil büroojuht Kerli Lambing.

Lisainfo: büroojuht Kerli Lambing, +372 50 50 444, kerli@vomentaga.ee

Kuupäev: 
Esmaspäev, 17. September 2018