Turba suvelõpupidu MOMUs

TURBA 100 SUVELÕPUPIDU

Turba 100 suvelõpupidu toimus 27. augustil 2023 MOMU Mootorispordi Muuseumis ja selle aias. Sündmuse raames toimus garaažimüük ja kirbukas, süüa pakkus kohalik kokk Ain Karutoom, esinesid Turba kultuurimaja rahvatantsukollektiivid Haspel ja Tantsupisik, inimesed said proovida jumping proovitrenni, mille viis läbi Anni Jumping Turba kultuurimajast ja päevale pani vägeva punkti ansambel Köömes. 

Ürituse projektijuht Maarja Heinleht kommenteeris päeva järgmiselt:

Jäime üritusega väga rahule. Meil on hea meel, et sündmusel osales suur hulk inimesi. Külastajate arv oli umbes 300 inimest. Kogu ürituse kontseptsioon toimis hästi, tegevusi oli nii suurtele kui ka väikestele, meestele ja naistele. Igaüks leidis oma asja, mis kõnetas. Eriti rahule jäime meie ja publik bändiga. Suur pluss selle juures oli, et bändi tulid kuulama ka nende fännid väljastpoolt Turbat. Seetõttu külastasid meie piirkonda ka inimesed, kes varem pole sellest kohast kuulnud.

Kindlasti jätkame järgmisel aastal ürituse korraldamist. Viime siis sisse ka kindlasti mõned muudatused, mis sellest aastast õppisime. Näiteks soovime välja mõelda süsteemi, kuidas loendada inimesi. Samuti soovime järgmisel korral, et terve laada aja toimuks laval meelelahutuslik programm. Sel aastal hakkas suurem osa rahvast kogunema veidi enne bändi. Kui terve laada toimub meelelahutuslik programm, siis see meelitaks rahvast kohale juba hommikust. 

 


 

Kuupäev: 
Pühapäev, 27. August 2023