Koolituspäev “Projektitaotluse koostamine ja idee esitlemine”

Lääne-Harju Koostöökogu sügisene taotlusvoor avaneb juba 01. oktoobril 2018 ehk viimane aeg on projekti koostamisega alustada! Et kõik oluline konkreetselt ja argumenteeritult kirja saaks (ja hiljem ka hindamiskomisjonile tutvustatud) ootame kõiki potentsiaalseid Lääne-Harju Koostöökogu taotlusvoorudes osalejaid 04.09.2018 koolituspäevale, mis toimub Paekalda Puhkeskuse seminarisaalis (asukoha juhised).

Koolituspäeva üldine ajakava:

9.30-10.00 Kogunemine ja tervituskohv

10.00-13.15 Taotluse koostamise töötuba, mille käigus tehakse lühiülevaade taotluse koostamise protsessist, mis toetub projekti selgele eesmärgistamisele ning eesmärkide ja tegevuste asetamisele reaalsesse keskkonda. Selleks analüüsitakse projekti toimumiskeskkonda erinevatest vaatenurkadest ning kaalutakse läbi erinevad võimalused eesmärkide sõnastamiseks ja liigendamiseks. Vähemalt sama oluline on lubatud tegevuskava selgus ning sellearusaadav sidumine projekti ressurssidega.

13.15-14.00 Lõunapaus

14.00-16.30 Ideede esitlemine. Projektide tutvustamise juures on lisaks kirjalikule materjalile olulisel kohal viis, kuidas plaani põhieesmärke ja -sõnumeid suudetakse suuliselt esitleda. Antakse näpunäiteid, mida taolist esinemist ette valmistades võiks silmas pidada.

16.30 Koolituse lõpp

Koolituspäeva viib läbi Jorma Sarv, kes on erinevate koolituste ja arutelude läbiviimisega tegelenud alates 2007. aastast. Läbivalt on tema üheks fookuseks olnud projektijuhtimisega seotud praktiliste töötubade ja arutelude juhendamine ning organisatsiooni töökorralduse ja toimimise analüüsimine. Jorma klientideks koolituste läbiviimisel ning strateegiate koostamisel on olnud teiste hulgas Eesti Kunstiakadeemia, Häirekeskus, Eesti Korvpalliliit, Kaitseministeerium, Eesti Kultuurkapital, Eesti Olümpiakomitee, Tallinna Botaanikaaed.

Koolituspäev on registreerunud osalejatele tasuta! Registreerimine veebivormi kaudu lõppes 27.08.2018. Osalemise soovi korral võta palun ühendust kerli@vomentaga.ee või telefonil +372 50 50 444.

NB! Kui soovijaid on rohkem kui kohti, palume ühest ettevõttest/organisatsioonist valida ühe osaleja.

Lisainfo: büroojuht Kerli Lambing, +372 50 50 444, kerli@vomentaga.ee

Kuupäev: 
Teisipäev, 4. September 2018